Struktuur

EMÕLiidu struktuuriüksused

Suurkogu

toimub iga kolme aasta järel

Volikogu

linnade/maakondade esindajad ja juhatuse liikmed

Juhatus

Esimees - Jaanus Kann

Esimehe asetäitja - Elina Kaasik

Vastutav sekretär - Ester Pomerants

Valdkondade juhid

Muusikaõpetus üldhariduskoolis - Aive Skuin (skuinaive(at)gmail.com)
 Koolikoorid - Janne Fridolin (fridolin.janne(at)gmail.com)

Kodaly sektsioon - Lydia Rahula (lydiar(at)uninet.ee)
Orff-sektsioon - Tuuli Jukk (jukktuuli(at)gmail.com)
Muusika süvaõpe - Grete Koik (grete.koik(at)westholm.ee)
Muusikaõpetus eelkoolis - Karin Muldma (kaarnake(at)hot.ee)
Instrumentaalmuusika - Inge Raudsepp (inge.raudsepp(at)innove.ee)
Muusikaõpetajate ettevalmistus (EMTA) - Kristi Kiilu (kristikiilu(at)ema.edu.ee)

Rahvusvaheline suhtlus - Ene Kangron (ene(at)ema.edu.ee)

HEV-muusikaõpetus - Kadri Kutsar (k.kutsar(at)gmail.com)
Muusikaõpetus vene õppekeelega koolides - Maia Muldma (maiam(at)tlu.ee)

Muusikaõpetus keelekümblusklassides -Darja Selivanova (darja.selivanova(at)gmail.com)
Liikmeskonna haldur - Ester Pomerants  (ester.pomerants(at)gmail.com)
Veebilehtede haldur - Kalli Rõõmusaare (roomusaarekalli(at)gmail.com)

Volikogu liikmed

Maakondade/linnade esindajad:

Harjumaa Heli Karu (karu.heli(at)gmail.com)  Raasiku Põhikool

Hiiumaa Külli Kreegi (kylli.kreegi(at)gmail.com) Suuremõisa Põhikool

Ida-Virumaa  Stella Müsler (stella(at)toila.edu.ee) Toila Gümnaasium

Jõgevamaa Mare Talve  (maretalve(at)gmail.com) Sadala Põhikool

Järvamaa Malle Nööp (malle.noop(at)paidegymn.ee) Paide Gümnaasium

Läänemaa Karin Sarapuu  (sarapuukarin(at)gmail.com) Haapsalu Uuemõisa lasteaed-algkool

Lääne-Virumaa Elene Altmäe (elene.altmae(at)mail.ee) Kadrina Keskkool

Narva Riina Vohta  (riina.vohta(at)gmail.com) Narva Vanalinna Riigikool

Põlvamaa

Pärnumaa Kalli Rõõmusaare (roomusaarekalli(at)gmail.com) Pärnjõe Põhikool/Tootsi LA-PÕK

Pärnu linn Evelin Mei (evelinmei(at)kunstidemaja.ee) Pärnu Kunstide Maja

Raplamaa Urve Uusberg (urve.uusberg(at)neti.ee) Rapla Ühisgümnaasium

Saaremaa Laine Lehto (lehtola(at)oesel.edu.ee) Kuressaare Gümnaasium

Tallinn Anne Maiberg (anne.maiberg(at)ttg.edu.ee) Tallinna Tehnikagümnaasium

Tartu linn Anneli Koppel (anneli(at) tdk.ee) Tartu Descartes`i Kool

Tartumaa Krista Kuus (kristakuus(at)gmail.com) Lähte Gümnaasium

Valgamaa Siiri Põldsaar (siiri(at)valgapk.edu.ee) Valga Põhikool

Viljandimaa Riina Mankin (riina.mankin(at)sjk.edu.ee) Suure-Jaani Kool

Võrumaa Helga Ilves (helgailves1(at)gmail.com) Võru Lasteaed Sõleke