Struktuur

EMÕLiidu struktuuriüksused

Suurkogu

toimub iga kolme aasta järel

Volikogu

linnade/maakondade esindajad ja juhatuse liikmed

Juhatus

Esimees - Kadi Härma

Esimehe asetäitja - Alla Eenma

Vastutav sekretär - Aive Skuin

Valdkondade juhid

Muusikaõpetus üldhariduskoolis - Ester Pomerants  (ester.pomerants(at)gmail.com)
Kodaly sektsioon - Lydia Rahula (lydiar(at)uninet.ee)
Orff sektsioon - Tuuli Jukk (tuulitubli(at)hot.ee)
Muusika süvaõpe - Alla Eenma (huvijuht(at)westholm.ee)
Muusikaõpetus eelkoolis - Karin Muldma (kaarnake(at)hot.ee)
Instrumentaalmuusika - Inge Raudsepp (inge.raudsepp(at)ekk.edu.ee)
Koolikoorid - Janne Fridolin (fridolin.janne(at)gmail.com)
Rahvusvaheline suhtlus - Ene Kangron (ene(at)ema.edu.ee)
Noored muusikaõpetajad (EMTA) - Kristi Kiilu (kristikiilu(at)ema.edu.ee)
Muusikaõpetus vene õppekeelega koolides - Maia Muldma (maiam(at)tlu.ee)
Liikmeskonna ja kodulehe haldur - Kätlin Puhmaste (katlin(at)viimsi.edu.ee)

Volikogu liikmed

Maakondade/linnade esindajad:

Harjumaa
Heli Karu (karu.heli(at)gmail.co  Kehra Kunstidekool

Hiiumaa Külli Kreegi (kylli.kreegi(at)gmail.com) Suuremõisa Põhikool

Ida-Virumaa  Stella Müsler (stellastellamysler(at)hotmail.com) Toila Gümnaasium

Jõgevamaa Mare Talve  (mare.talve(at)gmail.ee) Sadala Põhikool

Järvamaa Malle Nööp (malle.noop(at)paidegymn.ee) Paide Gümnaasium

Läänemaa Karin Sarapuu  (sarapuukarin(at)gmail.com) Haapsalu Uuemõisa lasteaed-algkool

Lääne-Virumaa Elene Altmäe (elene.altmae(at)mail.ee) Kadrina Keskkool

Narva Riina Vohta  (riina.vohta(at)gmail.com) Narva Vanalinna Riigikool

Põlvamaa Ulvi Pern (ulvi(at)polvayg.edu.ee) Põlva Ühisgümnaasium

Pärnumaa Kalli Rõõmusaare (roomusaarekalli(at)gmail.com) Pärnjõe Põhikool/Tootsi LA-PÕK

Pärnu linn Evelin Mei (evelinmei83(at)gmail.com) Pärnu Ühisgümnaasium

Raplamaa Monica Arme (monica.arme(at)gmail.com) Rapla Ühisgümnaasium

Saaremaa Laine Lehto (lehtola(at)oesel.edu.ee) Kuressaare Gümnaasium

Tallinn Elina Kaasik (elinakaasik(at)gmail.com) Tallinna Tehnikagümnaasium

Tartu linn Anneli Koppel (anneli(at) tdk.ee) Tartu Descartes`i Kool

Tartumaa Krista Kuus (kristakuus(at)gmail.com) Lähte Gümnaasium

Valgamaa Siiri Põldsaar (siiri(at)valgapk.edu.ee) Valga Põhikool

Viljandimaa Riina Mankin (riina(at)sjg.edu.ee)Suure-Jaani Gümnaasium

Võrumaa Helga Ilves (helgailves1(at)gmail.com) Võru 1. Põhikool