Struktuur

EMÕLiidu struktuuriüksused

Suurkogu

toimub iga kolme aasta järel

Volikogu

linnade/maakondade esindajad ja laiendatud juhatuse liikmed

Juhatus

Esimees - Jaanus Kann

Esimehe asetäitja - Elina Kaasik

Vastutav sekretär - Ester Pomerants

Laiendatud juhatus

juhatus ja valdkondade juhid

Valdkondade juhid

Muusikaõpetus üldhariduskoolis - Aive Skuin (skuinaive[at]gmail.com)
 Koolikoorid - Janne Fridolin (fridolin.janne[at]gmail.com)

Kodaly sektsioon - Lydia Rahula (lydiar[at]uninet.ee)
Orff-sektsioon - Tuuli Jukk (jukktuuli[at]gmail.com)
Muusika süvaõpe - Grete Koik (grete.koik[at]westholm.ee)
Muusikaõpetus eelkoolis - Karin Muldma (kaarnake[at]hot.ee)
Instrumentaalmuusika - Inge Raudsepp (inge.raudsepp[at]innove.ee)
Muusikaõpetajate ettevalmistus (EMTA) - Kristi Kiilu (kristikiilu[at]ema.edu.ee)

Väliskoostöö - Ene Kangron (ene[at]ema.edu.ee)

HEV-muusikaõpetus - Kadri Kutsar (k.kutsar[at]gmail.com)
Muusikaõpetus vene õppekeelega koolides - Maia Muldma (maiam[at]tlu.ee)

Muusikaõpetus keelekümblusklassides -Darja Selivanova (darja.selivanova[at]gmail.com)
Liikmeskonna haldur - Ester Pomerants  (ester.pomerants[at]gmail.com)
Veebilehtede haldur - Kalli Rõõmusaare (roomusaarekalli[at]gmail.com)

Linnade/maakondade esindajad:

Harjumaa Heli Karu (karu.heli[at]gmail.com)  Raasiku Põhikool

Hiiumaa Külli Kreegi (kylli.kreegi[at]gmail.com) Suuremõisa Põhikool

Ida-Virumaa  Stella Müsler (stella[at]toila.edu.ee) Toila Gümnaasium

Jõgevamaa Mare Talve  (maretalve[at]gmail.com) Sadala Põhikool

Järvamaa Malle Nööp (malle.noop[at]paidegymn.ee) Paide Gümnaasium

Läänemaa Karin Sarapuu  (sarapuukarin[at]gmail.com) Haapsalu Uuemõisa lasteaed-algkool

Lääne-Virumaa Elene Altmäe (elene.altmae[at]mail.ee) Kadrina Keskkool

Narva Riina Vohta  (riina.vohta[at]gmail.com) Narva Vanalinna Riigikool

Põlvamaa

Pärnumaa Kalli Rõõmusaare (roomusaarekalli[at]gmail.com) Pärnjõe Põhikool/Tootsi LA-PÕK

Pärnu linn Evelin Mei (evelinmei[at]kunstidemaja.ee) Pärnu Kunstide Maja

Raplamaa Urve Uusberg (urve.uusberg[at]neti.ee) Rapla Ühisgümnaasium

Saaremaa Laine Lehto (lehtola[at]oesel.edu.ee) Kuressaare Gümnaasium

Tallinn Anne Maiberg (anne.maiberg[at]ttg.edu.ee) Tallinna Tehnikagümnaasium

Tartu linn Anneli Koppel (anneli[at] tdk.ee) Tartu Descartes`i Kool

Tartumaa Krista Kuus (kristakuus[at]gmail.com) Lähte Gümnaasium

Valgamaa Siiri Põldsaar (siiri[at]valgapk.edu.ee) Valga Põhikool

Viljandimaa Riina Mankin (riina.mankin[at]sjk.edu.ee) Suure-Jaani Kool

Võrumaa Helga Ilves (helgailves1[at]gmail.com) Võru Lasteaed Sõleke